Kolay Kurulum

Asansörlü Çamaşır Kurutma Aparatı montaj kılavuzu

1. Adım

* Ürünümüzün ilk parçasını (sabitleme aparatı) duvardan yaklaşık 130 cm – 140 cm yükseklikte (kullanıcının konforlu bir şekilde kullanabileceği yükseklik) tavana paralel şekilde yerleştiriyoruz ve bir kalem yardımı ile vida yerlerini işaretliyoruz.

* İşaretlediğimiz yerleri matkap yardımı ile deliyoruz.

* Ürünümüzün yanında gelen dübel ve vida ile aparatımızı duvara sabitliyoruz.

2. Adım

* Tavan aparatımızı (No:1) duvardan minimum 20 cm – 25 cm mesafe bırakarak sabitleme aparatına (duvar aparatı) ortalı şekilde tavana yerleştiriyor ve bir kalem yardımı ile vida yerlerini işaretliyoruz.

* İşaretlediğimiz yerleri matkap yardımıyla deliyoruz.

* Ürünümüzün yanında gelen dübel ve vida ile aparatımızı tavana sabitliyoruz.

3. Adım

Satınalmış olduğumuz ürünün askı çubuklarının uzunluğuna göre ( 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm ve 180cm) şemada göründüğü şekilde mesafeyi ayarlayarak 2. tavan aparatının (No:2) da aynı şekilde tavana montajını gerçekleştiriyoruz.

4. Adım

* Bu adımda ürün ile gelen uzun ipi 2 numaralı aparattan bir tel yardımı ile geçiriyoruz.

* Kısa olan ipi ise uzun ipin devamı ile birleştirerek aynı anda 1 numaralı aparattan yine bir tel yardımı ile geçiriyoruz.

* İpleri makaradan geçirdikten sonra askı çubuğumuzun tavana tam paralel olacağı şekilde, askı çubukları ile tavan arasındaki mesafeyi yaklaşık 10-15cm (kullanıcının tercihine göre) bırakılacak şekilde ve sabitleme aparatının yüksekliğine denk gelecek şekilde ayarlayarak ürün ile birlikte gelen boncuğu yine bir tel yardımı ile geçirerek düğüm atıyor ve bu düğümü özel tasarlanmış boncuğun içerisindeki saklama yuvasına yerleştiriyoruz.

* İkinci düğümü ise önce yine boncuğu bir tel yardımı ile geçirerek askı çubuğumuzun yükseklik seviyesini tüketicinin rahat bir şekilde kullanabileceği seviyeye ayarladıktan sonra (iplerin ucunda ortalama 10 cm bırakılacak şekilde) düğümümüzü atıyor ve düğümü boncuk yuvasına yerleştiriyor, diğer askılar için de aynı işlemi gerçekleştirip kurulumu tamamlamış oluyoruz.

Detaylı kurulum animasyonuna www.camasiras.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Rahat ve konforlu bir hayat temennisi ile…

Taç Kurutmalık.

Copyrights © 2016 & Taç Kurutmalık